Wykaz sołtysów i rad sołeckich  

 

  

ADAMOWO

Jagielski Eugeniusz - Sołtys
Adamowo 7C
64-200 Wolsztyn
tel. 604 307 500

Skład Rady Sołeckiej:
1. Jagielski Dawid, 2. Jakubowska Magdalena, 3. Kaczmarek Stanisław, 4. Kaźmierczak Piotr, 5. Kryś Leokadia, 6. Nowaczyk Mariola, 7. Olszewska Irena, 8. Szabat Dorota, 9. Utrata Hanna


BARŁOŻNIA GOŚCIESZYŃSKA

Hanna Piechocka - Sołtys
Wola Dąbrowiecka 6
64-200 Wolsztyn
tel. 607 410 681

Skład Rady Sołeckiej:
1. Krauze Jolanta, 2. Liskowiak Agnieszka, 3. Skrzypczak Anna, 4. Wąż Agata


BERZYNA

Piotr Skupniewicz - Sołtys
Berzyna 36
64-200 Wolsztyn
tel. 698 097 430

Skład Rady Sołeckiej:
1. Bartkowiak Krzysztof, 2. Feiffer Paweł, 3. Klessa Marcin, 4. Marciniak Katarzyna, 5. Sikora Łukasz, 6. Skupniewicz Mariusz, 7. Skwierzyński Jacek


BŁOCKO

Tomasz Wajs - Sołtys
Błocko 3/1
64-200 Wolsztyn
tel. 606 664 639

Skład Rady Sołeckiej:
1. Jurga-Brudło Aleksandra, 2. Lipowicz Stefan, 3. Piosik Zdzisław, 4. Twardogórska Renata


CHORZEMIN

Krawczyk Sławomir - Sołtys
Chorzemin 49
64-200 Wolsztyn
tel. 512 136 386

Skład Rady Sołeckiej:
1. Kaczmarek Beata, 2. Kasperski Piotr, 3. Piechowiak Władysław, 4. Piosik Tadeusz, 5. Sobota Gerard


GOŚCIESZYN

Tomiak Tomasz - Sołtys
Gościeszyn 11/2
64-200 Wolsztyn
tel. 603 672 728

Skład Rady Sołeckiej:
1. Adamczak Marcin, 2. Basiński Arkadiusz, 3. Napierała Gabriela, 4. Żok Anna


KARPICKO

Rozynek Krzysztof - Sołtys
Poznańska 3E
64-200 Wolsztyn
tel. 693 714 007

Skład Rady Sołeckiej:
1. Bocer Krzysztof, 2. Formaniewicz Dariusz, 3. Lewandowski Marek, 4. Łuczak Wiesława, 5. Tomczyszyn Agata, 6. Wittig Bogdan, 7. Wojciechowski Andrzej, 8. Żok Tomasz


KĘBŁOWO

Waldemar Baer - Sołtys
Kębłowo, ul. Wolsztyńska 37
64-223 Kębłowo
tel. 509 558 410

Skład Rady Sołeckiej:
1. Babuszkiewicz Tomasz, 2. Lewandowski Sylwester, 3. Łukaszewska Alicja, 4. Matykowska Hanna, 5. Rogozinski Andrzej, 6. Rogozinski Michał, 7. Sawicki Marek, 8. Spławski Waldemar


NIAŁEK WIELKI

Paweł Kopciuch - Sołtys
Niałek Wielki 57
64-200 Wolsztyn
tel. 691 471 667

Skład Rady Sołeckiej:
1. Babuszkiewicz Marek, 2. Bajończak Piotr, 3. Grześkowiak Szymon, 4. Guś Bartosz, 5. Lesiński Lech, 6. Urbanowicz Ewelina, 7. Weiss Kornelia, 8. Wośkowiak Irena


NOWA DĄBROWA

Janik Ireneusz - Sołtys
Nowa Dąbrowa 83D
64-200 Wolsztyn
Tel. 604 645 985

Skład Rady Sołeckiej:
1. Adamczak Małgorzata, 2. Klamka Małgorzata, 3. Klita Marcin, 4. Kurosz Artur, 5. Moszak Anna, 6. Nowak Katarzyna


NOWA OBRA

Żurawski Grzegorz - Sołtys
Nowa Obra 22/1
64-211 Obra
tel. 606 795 203

Skład Rady Sołeckiej:
1. Adamczak Iwona, 2. Kryś Justyna, 3. Lorenz Dariusz, 4. Żurawska Kamila


NOWE TŁOKI

Gaweł Radosław - Sołtys
Nowe Tłoki 5B
64-200 Wolsztyn
tel. 783 102 077

Skład Rady Sołeckiej:
1. Duszyński Henryk, 2. Eszer Sławomir, 3. Horowski Damian, 4. Stachowiak Helena


NOWY WIDZIM

Zbigniew Wawrzynowicz - Sołtys
Nowy Widzim 32
64-200 Wolsztyn
tel. 509 160 093

Skład Rady Sołeckiej:
1. Chłopek Krzysztof, 2. Piosik Szymon, 3. Piszczek Mirosława, 4. Przybyła Renata, 5. Rajman Sylwester, 6. Walkowiak Danuta, 7. Wolnik Maciej


OBRA

Piskorska Anna - Sołtys
ul. Kanałowa 30
64-211 Obra
tel. 695 997 640

Skład Rady Sołeckiej:
1. Ceglarek Małgorzata, 2. Komasa Aneta, 3. Królewicz Anna, 4. Lorenz Jakub, 5. Tomiak Beata, 6. Wacławik Gabriela


POWODOWO

Aleksander Jakowczyc - Sołtys
Powodowo 40
64-200 Wolsztyn
tel.  608 699 276

Skład Rady Sołeckiej:
1. Babiński Piotr, 2. Nowak Wiktor, 3. Paprzycki Wojciech, 4. Rejman Lucyna, 5. Rozmarynowski Zdzisław, 6. Ruta Tomasz, 7. Wicherska Zofia


RUDNO

Karol Tomiak - Sołtys
Rudno 13
64-211 Obra
tel. 515 718 605

Skład Rady Sołeckiej:
1. Mączak Bożena, 2. Spychaj Anna, 3. Spychaj Łukasz, 4. Wójkiewicz Bożena


STARY WIDZIM

Lech Daleki - Sołtys
Stary Widzim 15
64-200 Wolsztyn
tel. 698 945 580

Skład Rady Sołeckiej:
1. Kaczmarek Teresa, 2. Knobel Bartosz, 3. Kokornaczyk Roman, 4. Kozłowski Błażej, 5. Skorupinski Grzegorz, 6. Stephan Dariusz, 7. Śnita Sławomir


STRADYŃ

Roman Andrys - Sołtys
Stradyń 17a
tel.  605 838 259

Skład Rady Sołeckiej:
1. Jokś Henryk, 2. Gromek Honorata, 3. Stachowiak Brenk Agnieszka, 4. Wróblewicz Roman


STARA DĄBROWA

Ludwik Oleszak - Sołtys
Stara Dąbrowa 5/1
Tel. 698 747 272

Skład Rady Sołeckiej:
1. Adamczewska Anna, 2. Durkowiak Piotr, 3. Dzioch Daniel, 4. Kokornaczyk Andrzej


ŚWIĘTNO

Budzioch-Królak Krystyna - Sołtys
ul. Powstańców Wielkopolskich 22
64-2224 Świętno
tel. 880 521 325

Skład Rady Sołeckiej:
1. Bocer Lucyna, 2. Borowski Zbigniew, 3. Taraszczuk Maria, 4. Zachwatowicz Małgorzata, 5. Kalitka Ryszard, 6. Luftmann Jerzy, 7. Drajewska Katarzyna, 8. Wojciski Kazimierz


TŁOKI

Florian Nowak - Sołtys
Tłoki 93
tel. 532 623 340

Skład Rady Sołeckiej:
1. Adamczak Sławomir, 2. Czajka Agnieszka, 3. Kaczmarek Andrzej, 4. Kaczmarek Marek, 5. Kaźmierczak Tadeusz, 6. Łukaszewski Grzegorz, 7. Misiorny Marek, 8. Wieczorek Tomasz


WILCZE

Szadkowski Dariusz - Sołtys
Wilcze 7C
64-224 Świętno
tel. 606 117 951

Skład Rady Sołeckiej:
1. Łącki Andrzej, 2. Niedzielski Kazimierz, 3. Przybyła Krzysztof, 4. Tomys Jan


WRONIAWY

Elżbieta Wolnik - Sołtys
ul. Dworcowa 74
64-200 Wolsztyn
tel. 683 841 683

Skład Rady Sołeckiej:
1. Kublik Ireneusz, 2. Lisowska Lucyna, 3. Malicki Krzysztof, 4. Rogoziński Mateusz, 5. Walkowiak Danuta, 6. Wieczorek Urszula, 7. Wojtkowiak Agnieszka, 8. Wróbel Łukasz


 

Liczba odwiedzin : 7956
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Wolsztynie
Osoba wprowadzająca informację : Łukasz Czerwiński
Osoba odpowiedzialna za informację : Magda Wolnik
Czas wytworzenia: 2009-06-25 13:52:12
Czas publikacji: 2009-06-25 13:52:12
Data przeniesienia do archiwum: Brak