Wykaz sołtysów i rad sołeckich  

 
 

ADAMOWO

Jagielski Eugeniusz - Sołtys
tel. 604 307 500

Skład Rady Sołeckiej:
1. Andrzejewski Piotr, 2.Czainska Aldona, 3.Grześkowiak Wiesław, 4.Kaźmierczak Piotr, 5. Przybyła Dariusz, 6. Utrata Hanna.


BARŁOŻNIA GOŚCIESZYŃSKA

Hanna Piechocka - Sołtys
tel. 607 410 681

Skład Rady Sołeckiej:
1. Gutsche Magdalena, 2. Liskowiak Agnieszka, 3. Wąż Agata, 4 Wojciech Ewa.


BERZYNA

Piotr Skupniewicz - Sołtys
tel. 698 097 430

Skład Rady Sołeckiej:
1. Klessa Marcin, 2.Skupniewicz Waldemar, 3.Sroka Piotr, 4. Stręciwilk Maciej, 5. Wawrzyniak Jolanta.


BŁOCKO

Tomasz Wajs - Sołtys
tel. 606 664 639

Skład Rady Sołeckiej:
1. Lipowicz Stefan, 2. Olończyk Wojciech, 3. Piosik Zdzisław, 4.Wieczorek Leszek.


CHORZEMIN

Krawczyk Sławomir - Sołtys
tel. 512 136 386

Skład Rady Sołeckiej:
1. Kasperski Piotr 2.Piechowiak Władysław 3. Sadowski - Brychcy Bartosz 4.Wawrzyński Emil 5. Wawrzyński Jakub.


GOŚCIESZYN

Bąk Kazimierz - Sołtys
tel. 512 305 160

Skład Rady Sołeckiej:
1. Basiński Arkadiusz, 2. Dawid Radosław, 3. Poślednik Tomasz, 4. Tomiak Marek.


KARPICKO

Rozynek Krzysztof - Sołtys
tel. 693 714 007

Skład Rady Sołeckiej:
1. Bocer Krzysztof, 2. Grubiński Piotr, 3.Kulus Aneta, 4.Kulus Renata, 5.Kustra Łukasz, 6. Łuczak Wiesława, 7. Tomczyszyn Agata. 8. Wittig Bogusław.


KĘBŁOWO

Waldemar Baer - Sołtys
tel. 509 558 410

Skład Rady Sołeckiej:
1. Babuszkiewicz Tomasz, 2. Kotlarski Damian, 3. Łukaszewska Alicja, 4. Matykowska Hanna, 5. Maszner Łukasz, 6. Rogozinski Andrzej, 7. Rogozinski Michał, 8. Spławski Waldemar


NIAŁEK WIELKI

Paweł Kopciuch - Sołtys
tel. 691 471 667

Skład Rady Sołeckiej:
1. Bajończak Piotr, 2. Grześkowiak Szymon, 3. Guś Bartosz, 4. Górka Adrian, 5. Weiss Kornelia, 6. Wośkowiak Irena


NOWA DĄBROWA

Janik Ireneusz - Sołtys
Tel. 604 645 985

Skład Rady Sołeckiej:
1.Klamka Małgorzata, 2. Klita Marcin, 3. Malcher Iwona, 4. Moszak Anna, 5. Nowak Katarzyna, 6. Pacyna Bożena.


NOWA OBRA

Żurawski Grzegorz - Sołtys
tel. 606 795 203

Skład Rady Sołeckiej:
1. Adamczak Iwona, 2. Kryś Justyna, 3. Lorenz Dariusz, 4. Lorenz Łucja, 5. Żurawska Kamila.


NOWE TŁOKI

Gaweł Radosław - Sołtys
tel. 783 102 077

Skład Rady Sołeckiej:
1. Duszyński Henryk 2. Eszer Sławomir 3. Horowska Aneta 4. Matysik Ryszard 5. Sienkiewicz Magda 6. Stachowiak Helena 7. Urbanowska Krystyna


NOWY WIDZIM

Walkowiak Danuta - Sołtys
tel.

Skład Rady Sołeckiej:
1. Chłopek Krzysztof, 2. Jankowska Dorota, 3.Kryś Jarosław, 4.Piszczek Aleksandra, 5. Rajman Sylwester, 6.Waszkowiak Elżbieta, 7.Wolnik Michał, 8.Zielińska Weronika.


OBRA

Piskorska Anna - Sołtys
tel. 695 997 640

Skład Rady Sołeckiej:
1. Drzymała Jerzy, 2. Hajduk Maria Anna, 3. Kula Zbigniew, 4. Lorenz Jakub, 5. Nowicki Andrzej, 6. Orlikowski Mieczysław, 7. Paździor Agnieszka, 8. Tomiak Ireneusz, 9. Tomys Tomasz, 10. Zygalska Mariola.


POWODOWO

Aleksander Jakowczyc - Sołtys
tel.  661 479 735

Skład Rady Sołeckiej:
1. Babiński Piotr, 2. Kryś Iwona, 3.Maruszewski Michał, 4. Pacyna Jerzy, 5. Ruta Tomasz, 6.Walosik Maria.


RUDNO

Ciesielski Ryszard - Sołtys
tel. 669 517 022

Skład Rady Sołeckiej:
1. Pierunek Sławomir, 2. Spychaj Łukasz, 3. Tomiak Magdalena.


STARY WIDZIM

Weiss Krzysztof - Sołtys
tel. 694 876 355

Skład Rady Sołeckiej:
1. Buśko Jan, 2. Miłoś Adam, 3. Olejnik Łukasz, 4. Sierżant Jerzy, 5. Urban Mariusz.


STRADYŃ

Roman Andrys - Sołtys
tel.  605 838 259

Skład Rady Sołeckiej:
1. Andrys Agata, 2.Janek Dariusz, 3. Stachowiak - Brenk Agnieszka, 4. Wróblewicz Roman


STARA DĄBROWA

Piotr Durkowiak - Sołtys
Tel.

Skład Rady Sołeckiej:
1. Banasiak Paweł, 2.Bieganek Adam, 3. Hulalka Bartosz, 4. Mały Mariusz, 5. Skrzypczak Monika, 6. Tomiak Tomasz.


ŚWIĘTNO

Budzioch-Królak Krystyna - Sołtys
tel. 880 521 325

Skład Rady Sołeckiej:
1. Dominiak Rafał, 2.Hoffman Andrzej, 3. Michalska Małgorzata, 4. Ostrowska Agnieszka, 5. Ostrowska Iwona, 6. Rejent Małgorzata, 7. Szczepaniak Bogusław, 8. Warciarek Aleksander.


TŁOKI

Marek Misiorny - Sołtys
tel. 608 890 644

Skład Rady Sołeckiej:
1. Adamczak Sławomir 2. Kaczmarek Andrzej 3. Kaminiarczyk Stefan 4.Łukaszewski Grzegorz, 5. Tomiak Paweł 6. Waligórski Adam 7. Wieczorek Tomasz 8. Żok Jarosław


WILCZE

Łakomy Maciej - Sołtys
tel.

Skład Rady Sołeckiej:
1. Łącki Andrzej, 2. Niedzielski Kazimierz, 3. Niedzielska Lucyna, 4. Przybyła Krzysztof


WRONIAWY

Lisowska Lucyna - Sołtys
tel.

Skład Rady Sołeckiej:
1. Jokś Błażej, 2. Kaczmarek Arleta, 3. Kliks Tamasz, 4. Kozak Renata, 5. Pawłowski Andrzej, 6. Rozynek Leszek, 7. Skorupiński Konrad, 8. Tomiak Dominik.


 

Liczba odwiedzin : 14292
Podmiot udostępniający informację : Urząd Miejski w Wolsztynie
Osoba wprowadzająca informację : Magda Wolnik
Osoba odpowiedzialna za informację : Magda Wolnik
Czas wytworzenia: 2009-06-25 13:52:12
Czas publikacji: 2019-02-14 10:40:02
Data przeniesienia do archiwum: Brak